پکیج لورچ یکی از برندهای معتبر موجود در بازار می‌باشد که امروزه محبوبیت خود را بین مردم داشته اند. در برخی موارد مشکلاتی برای پکیج شما به وجود می‌آید که باید عیب یابی پکیج لورچ برای آن‌ها انجام شود و سپس می‌توانید تعمیر پکیج لورچ را انجام دهید. زرین سرویس مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ و سایر برندها در تهران، البرز، شیراز و … می‌باشد.

پکیج لورچ

امروزه یکی از لوازم خانگی‌های پر کاربرد پکیج لورچ می‌باشد که می‌تواند به صورت همزمان دو کار را با هم انجام دهد.
یکی از وظایف آن تامین آب گرم مصرفی محیط و دیگری این که گرمای فضای محیط را به کمک شوفاژ و … تامین می‌کند.
پکیج‌ها در انواع برندهای مختلف در بازار موجود می‌باشند که یکی از بهترین برندهای آن‌ها پکیج لورچ می‌باشد.
در اکثر مواقع متوجه خواهید شد که پکیج لورچ شما آب را گرم نمی‌کند و به بررسی علت آن می‌پردازید و در این حالت باید به عیب یابی پکیج لورچ که در ادامه زرین سرویس شما را با آن آشنا می‌کند بپردازید و سپس تعمیر پکیج لورچ را انجام دهید.

پکیج لورچ

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

انواع پکیج لورچ

پکیج‌های دیواری لورچ مانند سایر برندهای دیگر دارای انواع مختلفی می‌باشد که هرکدام از آن‌ها مناسب یک محیط با متراژ متفاوتی می‌باشد.

  • پکیج لورچ مدل آدنا
  • پکیج لورچ مدل هرما
  • پکیج لورچ مدل هیرو
  • پکیج لورچ مدل آریان
  • پکیج لورچ مدل آرتمن

همه این مدل پکیج‌های لورچ در رنج‌های مختلف 24000، 28000، 32000 و 36000 در بازار موجود می‌باشند و متناسب با محیط می‌توانید آن‌ها را  تهیه کنید.
در صورتی که پکیج شما هر مدل از پکیج‌های بالا بود و با مشکل مواجه شد می‌توانید از مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ، زرین سرویس کمک بگیرید.

انواع پکیج لورچ

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

در این بخش می‌خواهیم شما را با عیب یابی پکیج دیواری لورچ و تعمیر پکیج لورچ آشنا کنیم با ما همراه باشید.

روشن نشدن پکیج لورچ

برای عیب یابی پکیج در این حالت قبل از هر کاری باید بررسی کنید که گاز و برق پکیج وصل باشد اگر علت این مشکل این نبود پس شیر ورودی آب را بررسی کنید.
و اما در عیب یابی پکیج لورچ در مواجه شدن با این مشکل باید به چند نکته دیگر توجه کنید.
یکی از این نکات خرابی جرقه است که به هر دلیلی می‌تواند اتفاق بیوفتد  یکی از دلایل آن مشکل از الکترود دستگاه است که برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید تعویض شود.
یکی دیگر از مواردی که ممکن است در آن حالت پکیج روشن نشود روشن نشدن شعله است در صورتی این اتفاق می‌افتد که پکیچ لورچ رسوب گرفته است و برای تعمیر پکیچ لورچ باید رسوب زدایی شود.

نشت آب از پکیج دیواری لورچ

در این حالت پکیج دیواری لورچ نشتی آب دارد و باید با عیب یابی پکیج لورچ متوجه شویم که این مشکل از چیست و به تعمیر پکیج لورچ بپردازیم.
نشتی آب پکیج لورچ یکی از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در صورت نشت آب به برد کنترلی پکیج، باعث از کار افتادن دستگاه شده و شاید باعث شود که دستگاه غیر قابل تعمیر باشد.
نشتی آب از پکیج لورچ چند علت متفاوت دارد که شامل خرابی شیر اطمینان، شکسته شدن مبدل حرارتی، نشتی پمپ آب، سوراخ شدن لوله‌های ارتباط و … می‌باشند.
برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت می‌توانید آن قطعاتی که خراب شده اند را ترمیم و یا تعویض کنید.

گرم شدن آب پکیج لورچ بیش از حد مجاز

در برخی موارد شما دمای آب را تعیین می‌کنید ولی پکیج شما آب را بیشتر از دمای تعریف شده گرم می‌کند که باید عیب یابی کرده و علت آن را پیدا کنید.
در بیشتر مواقع علت بروز این مشکل خرابی ترموستات می‌باشد که برای تعمیر پکیج لورچ می‌توانید آن را تعویض کنید و این مشکل را رفع کنید.

سر و صدای پکیج لورچ

در بیشتر موارد پکیج پس از مدتی کار کردن شروع به سر و صدا می‌کند که باعث سلب آسایش از افراد در آن محیط می‌شود که باید عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ برای آن انجام شود.
برای عیب یابی پکیج لورچ در این حالت ابتدا باید قطعات را بررسی کنید چرا که پس از مدتی کار کردن قطعات بعضی از قطعات سایده شده اند و سر و صدا از خود ساطع می‌کنند که برای تعمیر پکیج لورچ باید آن قطعات را تعویض کنید.
یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی پکیج لورچ باید به آن توجه شود این است که پکیج لورچ رسوب گرفته است و برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید رسوب زدایی برای آن انجام شود.

کار نکردن دکمه‌های پکیج لورچ

در صورتی که دکمه‌های پکیج لورچ کار نکند باید بدانید علت خرابی آن مشکل از برد الکترونیکی پکیج است و البته مشکلات دیگری هم که می‌توانند باعث بروز این مشکل شوند گرم شدن بیش از اندازه آب، نشت آب از پمپ و … می‌باشد.
برای تعمیر دکمه‌ها باید آن‌ها را تعویض کنید و یا اینکه می‌توانید آن‌ها را جدا کرده و خشک کنید و دوباره وصل کنید اگر ضربه نخورده باشند دوباره می‌توانند کار کنند.

عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

در این بخش شما را با عیب یابی پکیج لورچ به صورت کلی آشنا کردیم و همچنین چگونگی تعمیر پکیج لورچ را هم تا حدودی برای شما توضیح دادیم در ادامه با ما همراه باشید تا با کد خطاهای پکیج لورچ هم آشنا شوید.

ارورهای پکیج لورچ

در بیشتر مواقع پکیج‌ها به عیب یابی خود کمک می‌کنند و به کمک صفحه نمایشی که روی پکیج لورچ قرار دارد ارورهایی را به شما نشان می‌دهند که به کمک آن می‌توانید درک کنید که مشکل پکیج چیست.
برای عیب یابی پکیج لورچ از روی ارورهای آن می‌توانید علت را جویا شوید که معمولا درون دفترچه راهنما آن‌ها را توضیح داده است ولی زرین سرویس قصد دارد این ارورها را به صورت کامل برای شما توضیح دهد.

ارورهای پکیج لورچ

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

E0: با مشاهده این ارور باید بدانید که اتصال پکیج لورچ با ترموستات برقرار نیست.

E1: در عیب یابی پکیج لورچ در این حالت باید بدانید که شعله دستگاه روشن نشده است برای برطرف کردن این ارور باید دکمه C را فشار دهید و اگر مشکل شما رفع نشد باید از یک سرویسکار حرفه ای کمک بگیرید.

E2: در صورت مشاهده این ارور باید بدانید که سویئچ هوا با مشکل مواجه شده است و باید تعمیر پکیج لورچ برای آن انجام شود.

E3: زمانی که صفحه نمایش این ارور را نمایش می‌دهد ترمیسور گرمایشی دستگاه دچار اختلال شده است و باید تعویض شود.

E4: در این حالت سنسور آب مصرفی دچار اختلال شده و نمی‌تواند  به درستی کار کند.

E5: در صورت مواجه با این ارور باید بدانید که مدولاتور گاز مصرفی دچار مشکل شده است و شعله پکیج لورچ کم شده است و باید تعمیر پکیج لورچ انجام شود.

E6: این ارور زمانی رخ می‌دهد که دمای پکیج بیش تر از 90 درجه سانتی گراد بالا رفته است که در پکیج‌های لورچ پس از این اتفاق پکیج به صورت خود کار خاموش خواهد شد و آنگاه شما می‌توانید عیب یابی پکیج لورچ را انجام دهید.

E7: در زمانی که این ارور را مشاهده کردید باید بدانید در عملکرد هوای پکیج اختلال به وجود آمده است و باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

E8: زمانی که پکیج لورچ این ارور را نمایش می‌دهد قفل می‌کند چرا که فشار آب کم شده است و برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید از مراکز تخصصی تعمیر پکیج لورچ کمک بگیرید.

E9: در این حالت دمای دستگاه به بیش از 100 درجه سانتیگراد رسیده است و تنها راه برطرف کردن این ارور این است که کلید C را فشار دهید و اجازه دهید قفل پکیج لورچ باز شود و دمای آن به 60 درجه سانتیگراد برسد تا دوباره راه اندازی شود.
اگر مشکل پکیج لورچ اینگونه برطرف نشد باید از نمایندگی تعمیر پکیج لورچ کمک بگیرید.

E10: در برخی موارد که پکیج هوا گرفته است و فشار آن زیاد است این ارور نشان داده می‌شود که برای تعمیر پکیج لورچ باید شیر آب را باز گذاشته و اجازه دهید مقداری آب از آن خارج شود تا اگر هوا درون آن است خارج شود و اگر ارور برطرف نشد از تعمیر کاران زرین سرویس کمک بگیرید.

E12: زمانی که سیستم کنترل از راه دور دستگاه مشکل داشته باشد این ارور نمایش داده می‌شود که برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت باید آن را ریست کنید و اگر مشکل برطرف نشد از یک سرویسکار حرفه ای کمک بگیرید.

E13: این ارور نشان دهنده بروز خطا در نرم افزار روی برد الکترونیکی پکیج است.

E15: در صورت مسدود بودن دود کش این ارور نشان داده می‌شود.

E16: این کد خطا در مدل‌های مختلف معانی مختلفی می‌دهد برای مثال در مدل آریان نشان دهنده بروز خطا در برد دستگاه است ولی در مدل آرتمن بروز خطا در نرم افزار پکیج می‌باشد.

E25: این ارور نشان دهنده پایین آمدن درجه دمای پکیج است.

E26: با مشاهده این ارور بدانید در برق یا گاز پکیج اختلال به وجود آمده است.

E28: پکیج با نشان دادن این ارور به شما میفهماند که سنسور دمای آب دچار اختلال شده است.

E31: تنظیمات ترموستات به  هم ریخته است و باید تنظیم شود.

E40: این ارور نشان دهنده بروز مشکل در ترموستات می‌باشد.

E77: با خرابی ترموستات شعله پکیج کم و زیاد می‌شود و باعث بروز این ارور خواهد شد.

E99: این ارور بیانگر اختلال در تنظیم برنامه‌ها می‌باشد.

نصب، تعمیر و سرویس پکیج لورچ

پس از اینکه پکیج لورچ را خریداری کردید برای نصب آن می‌توانید از نمایندگی‌های نصب پکیج لورچ کمک بگیرید.
و اما سرویس و تعمیر پکیج لورچ که کار هر کسی نیست و برای انجام آن باید از مراکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج در تهران کمک بگیرید.
و اما اگر شما مرکز خاصی در نظر ندارید که نصب، تعمیر و سرویس پکیج خود را به آن‌ها بسپارید ما به شما مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج، زرین سرویس را پیشنهاد می‌کنیم چرا که یکی از معتبر ترین‌ها در استان تهران، البرز، شیراز، اصفهان، رشت، مشهد، مازندران و … می‌باشد.
در صورتی که قصد دارید از خدمات ما استفاده کنید همین حالا می‌توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

نصب، تعمیر و سرویس پکیج لورچ

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

هزینه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

درباره هزینه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ باید بگویم که با توجه به نوع پکیج و مشکلی که پکیج شما دارد هزینه آن تعیین می‌شود.
برای مثال در برخی مواقع قطعاتی از پکیج شما را تعویض می‌کنیم که مطمئنا در این حالت هزینه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ شما بیشتر از زمانی می‌باشد که یک هواگیری ساده انجام شود.