یکی از بهترین برند‌های کولر گازی که امروزه در بازار بسیار عرضه خواهد شد برند توشیبا است. با وجود کیفیت عالی این کولر گازی ،گاهی مواقع ممکن است دچار اختلال در عملکرد شده و نیاز به تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا باشد. جهت تعمیر کولر گازی توشیبا نگران نباشید و دستگاهتان را به ما بسپارید. زرین سرویس با کارشناسانی مجرب همواره می‌کوشد بهترین خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا را به شما ارائه دهد. با ما همراه باشید.

با توشیبا آشنا شوید

کولر گازی توشیبا

کولر گازی توشیبا

توشیبا تولید سیستم‌های تهویه مطبوع را از سال 1931 آغاز کرد و نوآوران این صنعت شناخته می‌شوند. با توجه به نام‌های مختلف ، از جمله اولین سیستم تهویه مطبوع میکروپروسسوری در جهان و اولین سیستم تهویه مطبوع در جهان با اینورترهای دو تار دوار ، تهویه مطبوع توشیبا به دلیل قابلیت اطمینان و راندمان انرژی شناخته شده است.

سرویس ، نگهداری و تعمیر کولر گازی توشیبا

سرویس ، نگهداری و تعمیر کولر گازی توشیبا

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران

قبل از اقدام به خرید کولر گازی ، مصرف کنندگان به دنبال کارایی ، مقرون به صرفه بودن ، راحتی و طراحی هستند. با این حال ، لازم است به خاطر داشته باشید که نقش اساسی تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع در طولانی مدت چیست. در حالی که محصولات با کیفیت بالا می‌توانند هزینه بالاتری داشته باشند اما ممکن است از نظر اقتصادی و سازگار با محیط زیست دوام بیشتری داشته باشند ، در آینده نیاز به سرویس و تعمیر کمتری دارند.  این جایی است که تخصص شما وارد می‌شود. همانطور که می‌دانید سیستم‌های اینورتر همیشه در بین مصرف کنندگان دانا محبوب بوده اند زیرا در بلند مدت نیاز آن‌ها را برآورده می‌کنند. آن‌ها هزینه کمتری دارند و می‌توانند انعطاف پذیرتر از سیستم‌های مجاری باشند.  سری تهویه هوا Toshiba  اینورتر، امکانات را بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تعمیر کولر گازی توشیبا

تعمیر کولر گازی توشیبا

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران

طی سال‌ها ، توشیبا شهرت خود را برای ارائه برخی از بهترین و کارآمدترین تجهیزات تهویه مطبوع در صنعت ایجاد کرده است. با نوآوری‌هایی که دائماً به بازار می‌آیند ، توشیبا با تجهیزات گرمایش و سرمایش کار می‌کند تا از رقیبان خود پیشی می‌گیرد ، تا بتواند خانه شما را خنک نگه داشته و قبض‌های انرژی شما کم باشد. به همین دلیل تیم زرین سرویس در سرویس تهویه مطبوع ایده آل مفتخر است که یک نمایندگی مجاز توشیبا است. زرین سرویس مطمئن ترین خدمات را با قیمت مناسب برای مشتریان ارائه می‌دهند. اگر می‌خواهید بدانید که خانواده شما هنگام گرم شدن هوا و گرما راحت و ایمن است ، می‌توانید به محصولات توشیبا اعتماد کنید تا این کار را به خوبی انجام دهید.  تیم آموزش دیده و حرفه ای ما قادر به نصب ، تعمیر و سرویس کلیه محصولات برند توشیبا است.  اگر سیستم Toshiba دارید که به تعمیر و نگهداری نیاز دارد ، برای اطمینان از بهترین خدمات و نصب ، باید با یک نمایندگی کار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات Toshiba ،با زرین سرویس تماس بگیرید!

مشکلات احتمالی کولر گازی توشیبا

مشکلات احتمالی کولر گازی توشیبا

مشکلات کولر گازی توشیبا

 • نمایش ارور یا کد خطا روی صفحه نمایش کولر گازی که شما می‌توانید با مطالعه بانک ارور کولر گازی آن را عیب یابی نمایید.
 • کولر گازی کار می‌کند ولی سرما دهی کافی ندارد.
 • سر و صدای ناهنجار کولر گازی
 • عدم پرتاپ باد کافی
 • خاموش نشدن کولر گازی
 • بدنه کولر گازی دچار برق گرفتگی خواهد شد
 • مصرف بالای برق کولر گازی
 • برفک زدگی لوله‌ها
 • نیاز به شارژ گاز دستگاه
 • کار نکردن فن پنل داخلی کولر گازی
 • خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه به صورت مکرر

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی تمامی‌اقداماتی است که منجر به رفع مشکلات کولر گازی می‌شود . خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا عبارتند از:

 • تعمیر و تعویض کمپرسور دستگاه
 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعمیر و تعویض فن کولر گازی
 • تعمیرات پنل داخلی
 • تعمیرات پنل خارجی
 • تعمیر مدار‌های کولر گازی
 • تعویض خازن‌های آسیب دیده دستگاه
 • شارژ گاز کولر
 • رفع ایرادات عملکردی
 • تعمیر در محل

شما می‌توانید تمامی‌این خدمات را از ما بخواهید . شماره تماس:  44563422-021

سرویس کولر گازی توشیبا

سرویس کولر گازی توشیبا

مرکز تخصصی سرویس کولر گازی توشیبا در تهران

سرویس کولر گازی توشیبا از جمله مهمترین اقداماتی است که حتما  باید سالانه یکبار انجام شود .برخی از افراد به علت هزینه‌های ناشی از سرویس کولر گازی این کار را انجام نداده و به تعویق می‌اندازند. اما بهتر است بدانید سرویس کولر گازی توشیبا از بسیاری از مشکلات آسیب پذیر به دستگاه جلوگیری کرده و شما را از پرداخت هزینه‌های سنگین تعمیر کولر گازی توشیبا باز می‌دارد.

مزایا سرویس کولر گازی توشیبا

مزایا سرویس کولر گازی توشیبا

سرویس کولر گازی توشیبا

 • انجام سرویس کولر گازی توشیا بصورت دوره ای سبب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.
 • با سرویس کولر گازی توشیبا می‌توانید بهره وری دستگاه را افزایش دهید. و هزینه‌های برق را کاهش دهید.
 • شستشو و تمیز کردن کولر گازی از بسیاری از مشکلات کولر گازی جلوگیری خواهد کرد و سبب می‌شود کندانسور و کمپرسور دچار خرابی زودرس نشوند.

سرویس کولر گازی توشیبا را هر چند وقت یکبار انجام دهیم؟

سرویس کولر گازی توشیبا را هر چند وقت یکبار انجام دهیم؟

مدت زمان سرویس کولر گازی توشیبا

تمامی‌اجزای کولر گازی سالانه نیاز به بررسی و تعمیر و تعویض دارند. و همچنین گرد و غباری که در طی روزها به درون این دستگاه نفوذ می‌کند سبب خواهد شد دستگاه نتواند عملکرد درستی را از خود نشان دهد از این رو بهتر است سالانه قبل از شروع فصل تابستان اقدام به شستشوی تمامی‌قطعات دستگاه از جمله موتور و فیلتر هوای آن نمایید.

زرین سرویس، مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر  گازی توشیبا در تهران

زرین سرویس، مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران

چگونه تعمیر کاران زرین سرویس در تعمیر کولر گازی توشیبا ماهر شده اند؟ با سال‌ها تجربه در صنعت. سیستم‌های تهویه مطبوع می‌تواند غیرقابل پیش بینی باشد و کار دستی ما با این مؤلفه‌ها به ما امکان داده است تقریباً هر مسئله مشکل را ببینیم ، با ارائه تعمیراتی از قبیل:  تعویض ، تمیز کردن کویل‌های کندانسور – این اجزای خارجی کثیف و پر از گرد و غبار هستند و باید سالانه به صورت حرفه ای تمیز شوند و تعمیرات کمپرسور، شما می‌توانید به ما اعتماد کرده و از طریق همین سایت با ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

عوامل بسیاری در هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا تاثیر گذار هستند. شما می‌توانید پس از عیب یابی کولر گازی توسط یک کارشناس از نمایندگی مجاز کولر گازی Toshiba، از آن‌ها بخواهید هزینه را به شما اعلام کنند و پس از آن شما قادر به تصمیم گیری جهت تعمیر و عدم تعمیر کولر گازی توشیبا هستید. نوع خرابی ، زمان لازم جهت تعمیر، نیاز به تعویض بودن قطعات از جمله مواردی هستند که روی هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا تاثیر می‌گذارند.